صهیونیسم و فرق ضاله
50 بازدید
موضوع: ادیان و مذاهب
مصاحبه کننده : خبرنگار
محل مصاحبه : دانشگاه
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : خبرگزاری فارس
تعداد شرکت کننده : 0

 

حجت‌الاسلام علي جديد بناب امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در تبريز به تشريح نقش و جايگاه صهيونيزم در قبال كشورهاي اسلامي و جريانات اخير ايران اسلامي پرداخت.
مولف كتاب عملكرد صهيونيسم نسبت به جهان اسلام با اشاره به دشمني ديرينه يهود نسبت به جهان اسلام اظهار داشت: ‌اين دشمني‌ها از زمان نبي مكرم اسلام و با كارشكني‌ها و توطئه‌هاي مختلف صورت گرفته است.
حجت‌الاسلام جديدبناب با بيان اينكه تاليفات متعددي در اين زمينه صورت گرفته ‌است، اظهار داشت: در زمينه عملكرد صهيونيزم در عصر نبوي و نيز عملكرد صهيونيسم نسبت به جهان اسلام تحقيقات گستردهاي صورت گرفته كه برخي از اين تاليفات در قالب كتاب منتشر شده و به چاپ سوم نيز رسيده است.
مدير‌كل سابق تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي با بيان اينكه شيطنت‌هاي صهيونيزم در جهان اسلام زنگ خطري براي مسلمين و جهان اسلام است، تصريح كرد: نفوذ و استيلاي صهيونيزم بر فلسطين كه در ابتدا فقط چهار درصد ساكنان آن را تشكيل مي‌دادند، نشان از غاصب بودن قطعي اين رژيم براي سرزمين دارد.
مولف كتاب عملكرد صهيونيسم نسبت به جهان اسلام اظهار داشت: صهيونيزم در زماني با شعار و آرزوي تسلط بر نيل تا فرات عمل مي‌كرد و امروز تسلط بر كل جهان را آرزو دارد.
استاد حوزه و دانشگاه‌هاي تبريز در ادامه حمايت از فرق ضاله را از جمله اهداف اسرائيل براي تضعيف و نابودي جهان اسلام برشمرد و گفت:‌ حمايت قاطع از بهائيت در اين راستا صورت گرفته است به نوعي كه اين فرقه دفتر مزكزي خود را در اسرائيل بنا نهاده است.
مدير‌كل سابق تبليغات اسلامي آذربايجان شرقي گفت: بهائيت در جريان‌هاي اخير حضوري جدي داشت و اهداف صهيونيزم در ايران را دنبال مي‌كرد.
مولف كتاب عملكرد صهيونيسم نسبت به جهان اسلام اظهار داشت: نكته‌اي كه در اين ميان قابل توجه است نقش‌آفريني غيرمستقيم اسرائيل در ايران به واسطه بهائيت است و به عبارت بهتر اسرائيل در روز عاشورا توسط بهائيان در آشوب‌افكني و توطئه‌ها نقش داشته است.
جديدبناب خاطرنشان كرد: ما به واسطه مسلمان بوده نقشي مهم در اين زمينه داريم و بايد در مورد اين غده سرطاني شناخت كافي داشت و توطئه و ابعاد مختلف را بشناسيم.